دانلود پی دی اف کتاب زمین شناسی جامع کنکور مهروماه PDF

دانلود پی دی اف کتاب زمین شناسی جامع کنکور - پی دی اف برتر

 

کتاب زمین سناسی جامع کنکور مهر و ماه میتوانید از پی دی اف برتر دریافت نمایید. همان طور که می‌دانید تصمیم بر سر وقت گذاشتن و خواندن درس زمین‌شناسی از معضلات دانش‌آموزان رشتهٔ تجربی است؛ چرا که ضریب این درس در زیرگروه ۱ که شامل رشته‌های پرطرفداری همچون پزشکی، دامپزشکی و دکترای پیوستهٔ بیوتکنولوژی می‌شود، برابر صفر است. از این رو دانش‌آموزانی که می‌خواهند فقط از میان رشته‌های زیرگروه یک انتخاب رشته نمایند، می‌توانند به طور کل درس زمین‌شناسی را کنار گذاشته و زمان آن را سر جلسهٔ کنکور به دروس دیگر اختصاص دهند. اما این درس در زیرگروه‌های دیگر ضریب ۱ یا ۴ دارد و دانش‌آموزانی که می‌خواهند امکان انتخاب رشته از میان رشته‌های همهٔ زیرگروه‌ها را داشته باشند، بهتر است درس زمین‌شناسی را کنار نگذارند. فراموش نشود که رشتهٔ داروسازی که خود یک رشتهٔ بسیار محبوب در میان دانش‌آموزان رشتهٔ تجربی است، در زیرگروه ۲ قرار گرفته و به همین دلیل دانش‌آموزانی که می‌خواهند در این رشته شروع به تحصیل نمایند، باید به درصدی از سؤالات زمین‌شناسی کنکور به درستی پاسخ دهند. محتوای درس زمین‌شناسی پایهٔ یازدهم رشتهٔ تجربی بسیار حفظی است. به همین دلیل در دسترس داشتن یک کتاب کمک آموزشی مناسب که همهٔ نکات مهم کتاب درسی را به صورتی منسجم در حجم کم ارائه کرده باشد، می‌تواند به دانش‌آموزان در یادگیری و مرور چندین‌بارهٔ مطالب بسیار کمک کند. کتاب زمین‌شناسی نظام جدید آموزشی نسبت به کتاب نظام قدیم تغییرات بسیاری داشته است، از این رو کتاب کمک آموزشی دانش‌آموزان باید حتماً منطبق بر کتاب نظام جدید باشد. انتشارات مهر و ماه یک منبع کمک آموزشی فوق‌العاده برای درس زمین‌شناسی ارائه کرده است. این منبع زمین‌شناسی جامع کنکور نام دارد و در ادامهٔ این متن، کامل بررسی شده است.

 

برای دانلود پی دی اف این کتاب با سایت پی دی اف برتر همراه باشید

 

ویژگی های کتاب زمین شناسی جامع کنکور مهروماه:

  • این کتاب در یک جلد و ۲۰۹ صفحه توسط روزبه اسحاقیان تألیف شده است.
  • این کتاب برای کنکور سال ۱۴۰۱، یعنی منطبق بر کتاب درسی زمین‌شناسی پایهٔ یازدهم سال ۱۳۹۹ نوشته شده است.
  • چاپ این کتاب به صورت تمام رنگی است که از آن جا که درس زمین‌شناسی پر از شکل‌های فراوان با جزئیات دقیق است، رنگی بودن این کتاب حائز اهمیت فراوان است.
  • در ابتدای این کتاب در بخش مقدمه توضیحات خیلی مفیدی در مرود درس زمین‌شناسی کنکور و محتوای کتاب داده شده است. بودجه‌بندی سؤالات زمین‌شناسی کنکور نیز در این بخش بیان شده است.
  • سطح سؤالات کتاب کاملاً مشابه کنکورهای نظام جدید آموزش است و در کل این کتاب برای تسلط کاملا دانش‌آموزان لازم و کافی است.
  • این کتاب شامل درسنامه‌های نموداری، بانک تست جامع و پاسخنامهٔ تشریحی سؤالات است که شرح دقیق‌تر هر بخش در ادامه بیشتر توضیح داده شده است.

 

دانلود زمین شناسی مهر و ماه pdf

پی دی اف کتاب زمین شناسی جامع کنکور مهروماه 

دانلود کتاب زمین شناسی جامع مهر و ماه

زمین شناسی جامع pdf

 

این کتاب را نیز میتوانید از پی دی اف برتر دریافت نمایید

کتاب زبان جامع کنکور مهروماه

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0